Vanwege mijn gezondheid en turbulente verleden heb ik zelf veel te maken gehad met alternatieve geneeswijze. Via via werd ik gewezen op de mogelijkheid om de opleiding voor Chinese kruidengeneeskunde te volgen. Aangezien ik er toen al achter was gekomen dat ik zelf hoogsensitief ben, realiseerde ik me dat ik zelf deze aardse kruiden goed kon gebruiken. Na de bevalling van mijn zoon, hebben de Chinese kruiden me dan ook in de maatschappij gehouden. Hierdoor kon ik mijn opleiding afronden.
Volgens de Chinese filosofie is het de kunst van het leven om in balans te komen met het aardse leven. De aarde wordt vertegenwoordigd door yin en yang symbool. Het yin yang symbool vertegenwoordigt alle tegenstellingen. Zonder donker ervaar je geen licht.
Als je goed verbonden bent met de energie van de aarde en de hemel kun je met de stroom van het leven meegaan. Dan gaat het leven vanzelf zonder te veel twijfel. Je kunt dan handelen vanuit een innerlijk weten. Tai ji doen, meditatie, voedingsleer, de Tao en erover lezen helpen mij hierbij mijn weg te vinden. Gedurende mijn spirituele ontwikkeling gebaseerd op de Chinese filosofie ben ik in contact gekomen met engelen. Engelen zijn de boodschappers van de hemel en zorgen voor spirituele verbinding. De engelen helpen me tijdens mijn werk in de praktijk en prive.